TOP 10 KAZINO ŽAIDIMAI

Populiariausi žaidėjų pasirinkimai!

kst

Katmandu Gold

Leiskitės į nuotykius Himalajuose! Verta žinoti, jei išsisuks trys ar daugiau atitinkančių simbolių, tuomet visas tinklelis išsiplės. Taip pat čia yra galimybė įsigyti funkcijas.

Book of Dead

Keliaukite į senovės Egiptą! Šis žaidimas yra klasikinis knygų žaidimas. Sklaidos simbolis (scatter) veikia kaip Laukinis simbolis (wild). Tai reiškia, kad jis tikrai gali padėti jums suformuoti įvairius laimėjimų derinius.

cherry_pop_thumbnails_300x300px

Cherry Pop

Žaidimas su didžiuliu laimėjimo potencialu! Tad nepraleiskite progos! Pasinaudokite bonus pirkimo galimybe ir žaiskite, kad gautumėte daugiau sukimų. 

pragmaticWolfGold

Wolf Gold

Šiaurės Amerikos teminis žaidimas. Šiame žaidime yra 3 Sklaidos simbolių (scatter) bonusas (su neribota nemokamų sukimų galimybe), pinigų grąžinimo funkcija (Jackpot galimybė). 

Starmania

Kosmoso tematikos, retro arkadinio stiliaus žaidimas. Svarbu: naudodami nemokamų sukimų funkciją gausite prieigą prie 30 papildomų Laukinių simbolių (wilds)

20 Super Hot

Klasikiniai lošimo automatų žaidimai yra Jūsų mėgstamiausi? Šis žaidimas yra paprastas ir lengvai suprantamas. Turi lošimo funkciją, leidžiančią padvigubinti laimėjimą. Taip pat „Jackpot“ kortelių funkciją – laimi trys atitinkančios kortos.

Book of Ra™

Egipto tematikos įprastas lošimo automatų žaidimas. Šiame žaidime yra lošimo funkcija, kuri suteikia jums galimybę laimėjimą pasidvigubinti. Jei norite, galite pasirinkti lošti iš bet kurių savo laimėjimų.

Jumanji

Sveiki atvykę į džiungles! Šis žaidimas turi neįprastą būgno išdėstymą. Tad išbandykite ką nors neįprasto ir pajuskite laukinės gamtos magiją!

Verta žinoti, kad 3 ar daugiau Sklaidos simbolių (scatters) suaktyvina Stalo žaidimą.

Fire'n'Hot

Klasikinis lošimo automatų žaidimas. Paslaptingasis Sklaidos simbolis (scatter) iššaukiamas pataikius į 3 ar daugiau auksinių žvaigždžių, žaidėjai gali pasirinkti žvaigždę ir atskleisti paslėptą simbolį.

Jolly Joker

Populiariausias B kategorijos lošimo automatų žaidimas! Jolly Joker žaisti gali kiekvienas nuo 18 metų amžiaus. Verta žinoti – išsukti 2 arba 3 juokdariai gali padėti laimėti paslaptingą prizą!

Kodėl rinktis OlyBet?

GERIAUSIAS TURINYS

Mes siūlome geriausių pasaulio tiekėjų, tokių kaip „Novomatic“ ar „NetEnt“ žaidimus ir sukūrėme platų, bei greitai augančių „Megaways“ žaidimų asortimentą.

GREITAI IR LENGVAI ATLIKITE ĮMOKAS

Mes siūlome įvairius įmokų būdus, leidžiančius greitai ir patogiai įnešti pinigus į savo „OlyBet“ paskyrą.

SAUGU IR PATIKIMA

Užtikriname, kad Jūsų saugumas ir gerai praleistas laikas mums svarbiausia. „OlyBet“ yra sertifikuota ir licencijuota Lietuvos lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

PAGALBA KLIENTAMS

Visada mielai padėsime lietuvių, rusų ir anglų kalbomis – 7 dienas per savaitę, nuo 9:00 iki 24:00 valandos.

Rinkis iš daugiau nei 400 žaidimų!